Odjel za rusistiku
Važno - 5. studenog 2008.

Sve obavijesti i ostale sadržaje za objavljivanje na mrežnim stranicama Odjela za rusistiku proslijediti Adrijani Vidić na avidic@unizd.hr.

Obavijest - 26. svibnja 2020.

Objavljeni su redovi predavanja za preddiplomski studij, dvopredmetni diplomski studij nastavničkog smjera i prevoditeljskog smjera te za jednopredmetni diplomski studij nastavničkog smjera u akadamskoj godini 2020./2021.

Obavijest - 25. svibnja 2020.

Sveučilište u Zadru provodi anketu o zadovoljstvu studenata online nastavom tijekom pandemije koronavirusa. Anketi možete pristupiti ovdje do 31. svibnja.

Obavijest - 19. svibnja 2020.

Konačni popis termina ispita u ljetnom ispitnom roku (izmijenjeni su termini završnih ispita) možete preuzeti ovdje

Obavijest - 12. svibnja 2020.

Ovdje možete preuzeti poziv na online konferenciju “Russia in the Historical Perspective. Cultural, Economic and Political Issues” koja će se održati 15. lipnja 2020.

Obavijest - 11. svibnja 2020.

Ispit iz kolegija Dezintegracija realizma u apsolventskom ispitnom roku održat će se 22. svibnja 2020., a iz kolegija Dezintegracija realizma i Rani i razvijeni realizam u izvanrednom ispitnom roku 29.  svibnja 2020. Mole se studenti/ce da se prije izlaska na ispit jave predmetnoj nastavnici oko satnice i oblika ispita (moguće je i polaganje online i u prostorijama Sveučilišta u Zadru).

Obavijest - 11. svibnja 2020.
Obavijest - 8. travnja 2020.

Mole se studenti koji su upisali izborni kolegij Ruski u učionici 2 da e-kolegiju pristupe na Merlinu jer će ubuduće tamo dobivati obavijesti vezane uz izvedbu, tj. organizaciju nastave na kolegiju. E-kolegij je otvoren i za njega nije potrebna pristupna šifra. Ukoliko bude problema s upisom, potrebno se javiti predmetnoj nastavnici.